Masumiyet adlı dizi sona eriyor

Masumiyet adlı dizi sona eriyor

21

Pandemi dönemi içerisinde dizi çekimlerinde yer almaya devam eden ve Masumiyet ismine sahip projede Ela isimli karaktere can vermiş olan İlayda Alişan, yapmış olduğu bazı açıklamalardan dolayı dikkatleri çekmiş durumda

 

Pandemi dönemi içerisinde dizi çekimlerinde yer almaya devam eden ve Masumiyet ismine sahip projede Ela isimli karaktere can vermiş olan İlayda Alişan, yapmış olduğu bazı açıklamalardan dolayı dikkatleri çekmiş durumda. Dizi içerisindeki performansından dolayı çok fazla konuşulmuş olan ünlü oyuncu, çok harika bir oyunculuk çıkışı yapmış oldu ve hayranlarını da fazlasıyla memnun etmiş durumda.

Masumiyet isimli dizi 13. bölümüyle beraber çok düşük gelmiş olan reytinglerden dolayı 24 Mayıs Pazartesi gününde final yapmış olacak. Bütçesinin çok yüksek bir seviyede bulunması ve reklam gelirlerinin de reytinglerden dolayı düşük kalmasından dolayı Fox TV kanalından final kararı gelmiş idi.

İlayda Alişan, pandemiyle alakalı dönemi evde geçirmediğinden dolayı çok mutlu olduğuna vurgu yapmış oldu. Oyuncu, ‘Heyecanımlıyım. Elbette ki kötü bir durumda ve karamsar bir dönemin içerisindeyiz. Bir an öncesinde bitmesini dilemekteyim’ ifadelerine yer verdi. Evde yer aldığı zamanlarda mutfakta yemek yapma amacıyla kendisini çok fazla zorlamakta olduğunu ancak olmadığını ifade eden İlayda Alişan, kitap okuyarak, film izlemekle zamanını geçirmekte olduğunu ifade etti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.