Ada Masalı adlı dizi çok güçlü bir adım atmış oldu

Ada Masalı adlı dizi çok güçlü bir adım atmış oldu

43

Star TV kanalında çok yakın bir zaman sonra izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Ada Masalı adlı dizide Ayça Ayşin Turan’la beraber Alp Navruz ikilisi buluşmuş oldu.

 

Star TV kanalında çok yakın bir zaman sonra izleyicilerle buluşmaya hazırlanan Ada Masalı adlı dizide Ayça Ayşin Turan’la beraber Alp Navruz ikilisi buluşmuş oldu. Dizi ile alakalı ilk fragman yayınlanmış oldu ve izleyenler de daha şimdiden tutuklu kalmaya başlamış oldu.. Ada Malası isimli dizide İstanbul sahnelerinin çekimlerine başlanmış idi.

Dizi ile alakalı ekip bugün itibariyle İzmir iline yerleşmiş olacak. Seferihisar Sığacık içerisinde çekimleri yapılmaya başlanacağı açıklanan dizinin ilk bölümünün tam olarak ne zaman yayınlanacak olduğu daha halen kesinleşmiş değil. Fakat Haziran ayının içlerine doğru izleyicilerle buluşacak olduğu da Kesin. Dizi içerisinde Alp Navruz’u Poyraz adlı karakterle izlemiş olacaksınız. Öte yandan Ayça Ayşin Turan ise Haziran şeklinde izleyenlerin karşısına çıkmış olacak.

Ada Masalı adlı dizinin ilk fragmanı çok büyük bir beğeni toplamış oldu. Başrol çiftini fazlasıyla çok beğenmiş olan dizi hayranları, Navruz’la beraber Turan’ın en yeni favori dizi çifti olacağına da oldukça emin.. Yaz döneminde başlamış olan Ada Masalı’nda Alp Navruz yalık bir dizi şeklinde düşünülmemesinin gerekli olduğunu ifade etmişti. Yani gelecek olan dizi iddialı bir durumda ve kış sezonu içerisinde de ilgi göreceği düşüncesi oldukça hakim.

Menajerimi Ara isimli dizide Ada Masalı’nın tanıtımının yapılmış olmasının da izleyen herkesi çok fazla etkilemiş olduğu yorumlara yansımakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.