Hekimoğlu adlı dizi finale gidiyor

Hekimoğlu adlı dizi finale gidiyor

22

Kanal D ekranları üzerinde bir tane dizinin daha final yapacak olduğuna şahit olacaksınız.

 

Kanal D ekranları üzerinde bir tane dizinin daha final yapacak olduğuna şahit olacaksınız. Bu sezonda diziyi izleyenleri sevmekte oldukları pek çok farklı yapıma veda etmenin hüznünü de yaşamış oldu. Bu söz konusu dizilerden bir tanesi de Hekimoğlu adlı dizi. Timuçin Esen’in çok harika performansı ile taçlandırmış olduğu dizinin finali gelmiş oldu

Ebru Özkan’ın yanı sıra Okan Yalabık ile birlikte Kaan Yıldırım’ın da başarılı performansları sayesinde göz doldurmakta olduğu dizinin final bölümü 25 Mayıs Salı gününde ekranlardaki yerini almış olacak. Pek çok dizi hayranı final olacağından dolayı fazlasıyla üzgün. Fakat dizinin reytinglerinin de son zamanlarda çok fazla düşüş gösterdiği görülmüştü. Yani Hekimoğlu adlı dizinin devam etmiş olsa dahi fazla da güçlü bir konumda bulunmayacağı bilinmekteydi.

Dijital üzerinde de devam edemeyecek olduğu anlaşılmış olan Hekimoğlu adlı diziyle alakalı bütün ümitler sona erdi. Şimdilerde ise geriye yalnızca final bölümü kalmış oldu. Hekimoğlu adlı dizinin Final Bölümü 3. fragmanı da yayınlanmış oldu. Yine Ateş’le beraber İpek’in romantik anlarına işaret etmekte bulunan bir gönderme mevcut. İzleyenler en fazla da bu sahnelerin merakını yaşamakta.

Ateş çok daha zorlu bir vakayla uğraşmaktadır. Yeni ekibiyle beraber sorunu çözmeye gayret ederler. Öte yandan Ateş, Orhan’a gidip tatile çıkacak olduğunu ifade eder. Bunun ardından İpek’e ise hazırlanmasını ifade eder. Ateş ile birlikte İpek nereye gidecek? Aralarında yeni bir ilişki mi başlayacak?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.