Atiye’nin yeni sezonuyla alakalı fotoğraf paylaşımı yapıldı

Atiye'nin yeni sezonuyla alakalı fotoğraf paylaşımı yapıldı

7

Türkiye’nin Netflix platformuyla ilgili çekmiş olduğu ilk dizilerden bir tanesi olarak öne çıkan Atiye’nin üçüncü sezonun gösterimi için çok az kalmış durumda.

 

Türkiye’nin Netflix platformuyla ilgili çekmiş olduğu ilk dizilerden bir tanesi olarak öne çıkan Atiye’nin üçüncü sezonun gösterimi için çok az kalmış durumda. Atiye’nin 17 Haziran tarihi içerisinde yayınlanmaya başlanacak üçüncü sezonu aynı esnada dizinin de sonu olacak.

Atiye, Türkiye’nin Muhafız Hakan adlı dizinin ardından Netflix platformuna özel olarak çekilmiş ikinciTürk orijinal internet dizisi. Senaryosunu Jason George ile birlikte Nuran Evren Şit ve de Fatih Ünal’ın kaleme almış olduğu dizinin yeni son sezonuyla alakalı ilk görüntüler de paylaşılmış oldu.

Ünlü yazarlardan biri olan Şengül Boybaş’ın ‘Dünyanın Uyanışı’ ismine sahip olan eserinden uyarlanmış durumdaki ve yönetmenliğini ise Ozan Açıktan’ın yanı sıra Gönenç Uyanık ile birlikte Ali Taner Baltacı’nın yapmış olduğu dizinin ikinci sezonu da aynı ilk sezon da olduğu gibi sekiz tane bölümden meydana geldi. Beren Saat’in yanı sıra Mehmet Günsür ile birlikte Metin Akdülger ve de Melisa Şenolsun’un başrollerini paylaştıkları dizi toplam olarak üç sezon şeklinde planlanmış idi.

Atiye’nin sosyal medya üzerinde paylaşılmış olan üçüncü sezonla alakalı görüntüleri de daha şimdiden heyecan yarattı bile. Yeni sezon içerisinde oyuncu kadrosunda, daha hala Camdaki Kız adlı dizide rol almış bulunan Selma Ergeç de rol almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.