Cam Tavanlar adlı diziyle alakalı yeni afiş paylaşıldı

Cam Tavanlar adlı diziyle alakalı yeni afiş paylaşıldı

42

Çok yakın bir zamanda Show TV kanalında ekranlara gelmeye hazırlanmakta bulunan Cam Tavanlar adlı dizi büyük bir merakla beklenmekte.

 

Çok yakın bir zamanda Show TV kanalında ekranlara gelmeye hazırlanmakta bulunan Cam Tavanlar adlı dizi büyük bir merakla beklenmekte. Çok daha değişik konusu ile dikkatleri çekmekte olan dizinin ilk bölümü 9 Haziran Çarşamba gününde saatler 20:00’yi gösterirken ekranda olacak.

Diziyle alakalı olarak heyecan her geçen gün artmaktayken yeni yayınlanmış olan afiş merakları biraz daha arttırmış oldu. Dizinin başrollerinde ise son zamanların en fazla beğenilmekte olan yıldızlarından Bensu Soral ile birlikte Kubilay Aka yer almakta.

Yapımcılığını ise Kerem Çatay ile birlikte Ömer Özgüner’in üstlenmiş olduğu dizinin senaryosunu pek çok farklı ve başarılı projede imzası bulunan Meriç Acemi kaleme almaktayken, yönetmen koltuğu içerisinde de Fehmi Öztürk oturmakta. Cam Tavanlar adlı dizi içerisinde çok iyi bir oyuncu kadrosu da buluşmuş oldu. Dizinin kadrosu içerisinde; Hatice Aslan’ın yanı sıra Ahmet Melih Yılmaz ile birlikte Utku Ateş, Ayten Soykök, Beril Kayar, Şifanur Gül, Mehmet Bilge Aslan, Aziz Caner İnan, Alper Kut, İsmail Karagöz, Gizem Erdem, Cevdet Arıcılar ve Şehnaz Bölen Taftalı gibi çok genç ve usta isimleri bir araya gelmiş oldu.

Yaz sezonundaki en iddialı dizilerinden bir tanesi olması konusunda beklentiler bulunan Cam Tavanlar adlı dizinin yeni afişi de yayınlanmış oldu. Afiş izleyenler tarafından çok büyük bir beğeniyle karşılanmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.