Emanet adlı dizi ne zaman sezon finali yapacak?

Emanet adlı dizi ne zaman sezon finali yapacak?

2

Kanal 7 ekranları üzerinde hafta içi her akşam yayınlanmaya devam eden Emanet adlı dizi, izleyen herkesin merak içinde beklemekte olduğu bir yapım.

 

Kanal 7 ekranları üzerinde hafta içi her akşam yayınlanmaya devam eden Emanet adlı dizi, izleyen herkesin merak içinde beklemekte olduğu bir yapım. Hafta içinde her gün yayınlanmaya devam eden dizinin son günler içerisinde reytingleri düşme eğiliminde olsa bile tekrardan kemik bir izleyici grubu bulunmasından dolayı da öne çıkıyor.

Haziran ayına girilmiş olmasıyla beraber dizinin takipçisi olanlar, sezon finalinin tam olarak ne zaman olacağını da merak etmekteydi. Nihayet söz konusu bu dizinin sezon finaliyle alakalı tarihi de kesinleşti! Haftanın beş gününde yayınlanmakta olan dizinin, bu haftayı saymaz isek 10 bölümün ardından sezon finali yapacak olduğu bilgisine ulaşıldı! Gazetecilerden biri olan Birsen Altuntaş’ın vermiş olduğu bilgiye bakılırsa, 18 Haziran tarihi içerisinde sezonun son bölümü yayınlanmış olacak. Böylelikle de dizinin 205. bölüm içerisinde sezon finali yapacak olduğu kararı ortaya çıkıyor.

194. bölüm içerisinde Yaman’ın yaşamının tehlikede bulunduğu anlara izleyiciler de şahitlik etmiş oldu. Sıla Türkoğlu’nun sosyal medya üzerinde hızlı bir şekilde yükselmekte bulunduğunu ve başarılı durumda bulunan performansının izleyenlerden karşılık bulmuş olduğunu da gözlemlemekteyiz. Aynı biçimde Halil İbrahim Ceyhan da Yaman adlı karakterle bayağı bir öne çıkmış oldu. Dizinin yeni yayınlanacak olan bölümleri de merak içinde beklenmekte.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.