Yemin adlı dizi ne zaman sezon finali yapacak?

Yemin adlı dizi ne zaman sezon finali yapacak?

29

Kanal 7 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Yemin adlı dizi, izleyicinin merak içinde beklemekte olduğu yapımlar arasında yer almakta.

 

Kanal 7 ekranları üzerinde yayınlanmakta olan Yemin adlı dizi, izleyicinin merak içinde beklemekte olduğu yapımlar arasında yer almakta. Başrollerini Gökberk Demirci ile birlikte Özge Yağız’ın rol almış oldukları söz konus ubu yapım, dünya üzerinde de değişik ülkelerde dikkat çekiyor. Beraberlikleriyle de çok fazla konuşulmakta olan Demirci ile birlikte Yağız’ın yakın zaman içinde evlenecek oldukları haberleri de hayranlarını mutlu etmeyi sürdürüyor.

Dizinin bir müddet öncesinde Hindistan’da üç sezonunun ekrana gelecek olduğuyla alakalı bir haber de dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Yemin adlı dizi, Türkiye’in hemen ardından Hindistan’ı da fethetmiş olacak. Kanal 7 kanalında üçüncü sezonu yayınlanmış olan dizinin 3 farklı sezonu da Hindistan’ın dijital platformlarından biri olarak öne çıkan MX Player aracılığıyla satın alınmış durumda. Dizi bütün Hint dillerinin yanı sıra İngilizce dublajlı bir şekilde de platformda yer alıyor olacak.

Karamel Yapım şirketi aracılığıyla hayata geçirilmiş olan Yemin adlı dizinin ilk iki sezonu içerisinde Gökbek Demirci ile birlikte Özge Yağız başrolleri paylaşmış durumdayken, üçüncü sezonda Cansu Tuman kadroya katıldı. Dizinin sezonuyla alakalı finalinin tam olarak ne zaman olacağı da herkes tarafından merak ediliyordu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, bu söz konusu tarihi twitter sayfası üzerinden paylaşmış oldu. Buna bakılırsa Yemin adlı dizi 27 Haziran tarihi içerisinde sezon finali yapmış olacak.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.