Seksenler adlı diziyle alakalı alınmış karar pek çok kişiyi etkilemiş durumda

Seksenler adlı diziyle alakalı alınmış karar pek çok kişiyi etkilemiş durumda

42

Seksenler adlı dizi sanki yeni başlamış gibi bir hava mevcut durumda!

 

Seksenler adlı dizi sanki yeni başlamış gibi bir hava mevcut durumda! TRT1 ekranı üzerinde ardımızda bırakmış olduğumuz iki sezonda haber öncesinde günlük dizi formatıyla yayınlanmakta bulunan Seksenler adlı dizi, tekrardan prime-time’a gelmiş oldu.. TRT1 kanalı, yaz dönemi içerisinde diziyi haftalık yapım şeklinde değerlendirme konusunda bir karar alıp çok daha iyi bir iş yapmış oldu. Seksenler Yaz şeklinde izleyenlerle buluşmuş olan dizinin yeniden ekranda yer alacak olması pek çok farklı dizi hayranını da mutlu etmiş oldu.

En fazla da dizinin erken saatlerde yayınlanmış olmasından dolayı uzun bir zamandan beri izlemeyen herkesin ya da halen yayınlanmış olduğunun dahi farkında bulunmayanların Seksenler Yaz’ın gelmesinin coşkusu dikkatleri çekmiş oldu. Sosyal medyaya yansımış olan yorumlarda pek çok dizi hayranı, dizinin fazlasıyla harika durumda olduğunu ve sürekli olarak ekranda yer almasının gerekli olduğunu ifade eden yorumları da ilgi çekmekte.

Perşembe günlerinde TRT1 ekranı üzerinde yayınlanmakta bulunan Seksenler Yaz adlı dizinin ilk iki tane bölümü ekrana gelmiş oldu. Dizinin mevcut durumdaki reytinglerinin de iyi gelmiş olması ve çok iddialı yaz yapımlarından dahi daha iyi bir şekilde sonuçlar almış olması Seksenler’i özlemiş olanların ne denli de fazlasıyla çok olduğunu göstermiş idi.

TRT1 adlı kanalının yaz aylarında diziyi prime-time’da yayınlayacak olduğu gerçeğini de anımsatalım ve kış sezonu içerisinde dizinin hafta içinde haber öncesinde olduğu gibi günlük dizi formatına geçiş yapacak olduğunu ifade edelim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.