Med Yapım şirketinden çok fazla konuşulacak bir dizi

Med Yapım şirketinden çok fazla konuşulacak bir dizi

111

Yasak Elma adlı dizinin yanı sıra Bizim Hikaye adlı dizi ile birlikte Baraj adlı dizi, Güllerin Savaşı adlı dizi ve Kadın adlı dizi gibi pek çok başarılı projeye imzasını atmış bulunan Med Yapım şirketinden bomba gibi çok daha yeni bir proje gelmekte.

 

Yasak Elma adlı dizinin yanı sıra Bizim Hikaye adlı dizi ile birlikte Baraj adlı dizi, Güllerin Savaşı adlı dizi ve Kadın adlı dizi gibi pek çok başarılı projeye imzasını atmış bulunan Med Yapım şirketinden bomba gibi çok daha yeni bir proje gelmekte. Bir Güney Kore uyarlaması olarak öne çıkacak dizinin Türkçe ismi de kesinleşti

Aslına bakılırsa Med Yapım şirketinin çok daha yeni bir Güney Kore uyarlamasıyla ekranlara gelme konusunda hazırlık yaptığı bir müddet öncesinde duyurulmuştu. Kore yapımı olarak öne çıkan Mistresses adlı diziyle alakalı hazırlıklara başlanmış idi. Yasak Elma adlı diziden ayrılma kararı alan Şafak Pekdemir’in de dizi içerisinde rol alma amacıyla anlaşmış olduğu kulaklara gelmiş idi. Diziyle alakalı tekrar Yasak Elma’dan ayrılmış olan Barış Kılıç’ın ismi de geçmekteydi.

Med Yapım şirketinin yeni çekecek olduğu Kore uyarlaması olarak öne çıkan dizinin Türkçe ismi de kesinleşti. Dizinin isminin Yalancı ve Mumları olacağı konusunda açıklama yapıldı. Dizi ayrıca Fox TV kanalında yayınlanmış olacak. Yalancı ve Mumları adlı diziyle alakalı oyuncu arayışları da halen sürüyor. Dizi dört tane kadının hikayesini anlatacak olduğundan dolayı dört tane kadın başrol oyuncusu gerekli.

Söz konusu bu dizi, 30’lu yaşlarında bulunan dört tane kadının yaşamlarını ve karmaşık durumda bulunan ilişkilerini konu almakta. 12 bölüm şeklinde çekilmiş olan dizi 2018 senesinde Güney Kore’de paylaşılmıştı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.