Cam Tavanlar adlı dizide problem tam olarak nedir?

Cam Tavanlar adlı dizide problem tam olarak nedir?

43

Show TV kanalının Ojo Pictures imzasına sahip, vermiş olduğu mesajlar kadar eğlenceli bir durumda ve renkli hikayesinden dolayı dikkatleri çekmiş olan dizisi Cam Tavanlar’ın dördüncü bölümü geçmiş olduğumuz akşamlarda ekranlara gelmiş oldu.

 

Show TV kanalının Ojo Pictures imzasına sahip, vermiş olduğu mesajlar kadar eğlenceli bir durumda ve renkli hikayesinden dolayı dikkatleri çekmiş olan dizisi Cam Tavanlar’ın dördüncü bölümü geçmiş olduğumuz akşamlarda ekranlara gelmiş oldu. Değişik konusunun yanı sıra çok iyi oyunculuklara karşın dizinin dördüncü bölümü ise reytingler konusunda çok fazla talep edilen sonucu elde edebilmiş değil.

Kariyerini tırnakları ile kazıya kazıya elde etmiş olan Leyla ve çok daha zengin bir aile içinde büyüyüp her şeye kolaylıkla ulaşmayı başaran Cem’in arasında yer alan aşk hikayesinin anlatılmış olduğu Cam Tavanlar adlı dizi, kadınların iş hayatında karşılaşmış oldukları zorlukları anlatmasıyla bayağı bir dikkat çekici bulunmuş idi. Fakat dizi ne reytingler konusunda ne ise sosyal medya üzerinde bir türlü talep ettiği başarıyı elde edebilmiş değil.

Dizinin çok zayıf kalmış olmasıyla alakalı ortada çok daha değişik iddialar mevcut durumda. Bunlardan bir tanesi rakibinin fazlasıyla güçlü bir durumda olması. Cam Tavanlar adlı diziyle aynı akşam üzerinde Fox TV ekranlarında Sen Çal Kapımı adlı dizi gelmekte. Hande Erçel ile birlikte Kerem Bürsin’in başrollerini paylaştığı dizi yeni sezonu ile birlikte hem reyting hem ise sosyal medya platformlarını deyim yerinde ise silip süpürmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.