Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizi tekrarlarıyla bile çok iyi!

Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizi tekrarlarıyla bile çok iyi!

134

Show TV kanalının final yapmış olan dizilerinden biri olarak öne çıkan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 2021 senesinin Mayıs ayında 64. bölüme gelindiğinde final yapmış idi.

 

Show TV kanalının final yapmış olan dizilerinden biri olarak öne çıkan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, 2021 senesinin Mayıs ayında 64. bölüme gelindiğinde final yapmış idi. 2019 senesinin Eylül ayı içerisinde yayın yaşamına başlamış olan ve iki sezon boyunca süren Kuzey Yıldızı İlk Aşk adlı dizi o denli çok sevildi ki tekrarları bile reytinglere bakıldığında çok iyi bir şekilde sonuç almakta.

Süreç film şirketi tarafından çekilmiş olan, yönetmen koltuğunda Ersoy Güler’in yer aldığı dizinin başrollerinde ise Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci yer alıyordu. Ordu ili içerisinde yaylada çekilmiş olan dizi karısı kendisini dolandırarak üç çocuğuyla ortada kaldığında memleketine dönmüş olan Kuzey ve ona tam tamına 14 yaşından bu zamana kadar aşık olan, bu uğurda bütün evlilik tekliflerini kabul etmeyen Yıldız’ın aşkını anlatmaktaydı.

Aslıhan Güner ile birlikte İsmail Demirci’nin canlandırmış olduğu karakterler ile beraber beraberlikleri o denli fazla beğenilmişti ki dizi izleyicilerden tam not almayı başarmıştı. Fakat söz konus ubu dizi iki sezon devam etmesinin ardından 2021 senesinin Mayıs ayında final yapıp sona ermiş oldu.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.