The Split adlı uyarlamanın Türkçe ismi kesinleşti

The Split adlı uyarlamanın Türkçe ismi kesinleşti

81

Çok daha değişik bir dizi ekranlara gelmek için gün sayıyor.

 

Çok daha değişik bir dizi ekranlara gelmek için gün sayıyor. Bugüne dek Türk ekranları üzerinde çok fazla rastlamadığımız, yabancı yapımlarını heyecanlı bir şekilde izlemiş olduğumuz bir hukuk dizisi Sonbahar dönemlerinde Fox TV ekranları içerisinde yer alacak.

İngiliz yapımlarından biri olarak öne çıkan The Split adlı dizinin Türkiye uyarlamasıyla alakalı çalışmalar başlamış durumda. Abi Morgan aracılığıyla kaleme alınan ve 2016 senesi içerisinde İngiltere’de 12 bölüm şeklinde yayınlanmış olan dizi yayınlandığı zamanlarda bayağı bir ses getirmeyi başarmıştı.

Dizinin Türkçe ismi de belirlenmiş durumda. Eğer ki herhangi bir değişiklik olmaz ise yeni yapım Kod Adı Ayrılık adıyla ekranlara gelmiş olacak ve ekranlarda çok daha yeni bir soluk estirmiş olacak. Kod Adı Ayrılık adlı dizinin başrolünde Gökçe Bahadır yer alacak. Uzun bir zamandan beri ekranlarda gözükmemekte olan, son olarak 2018 senesinde Ufak Tefek Cinayetler adlı diziyle hayranlarının karşısına çıkmış olan Gökçe Bahadır, Kod Adı Ayrılık adlı diziyle beraber ekrana geri dönüş gerçekleştirmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.