İkimizin Sırrı adlı diziye fazlasıyla deneyimli bir oyuncu katılmış oldu

İkimizin Sırrı adlı diziye fazlasıyla deneyimli bir oyuncu katılmış oldu

67

ATV kanalında yayınlanma hazırlıkları yapılan izleyiciler tarafından çok büyük bir merak içinde beklenmekte bulunan İkimizin Sırrı adlı dizinin yayın tarihi halen açıklanmış değil.

 

ATV kanalında yayınlanma hazırlıkları yapılan izleyiciler tarafından çok büyük bir merak içinde beklenmekte bulunan İkimizin Sırrı adlı dizinin yayın tarihi halen açıklanmış değil. Çekimleri süren dizinin oyuncu kadrosu yeni isimler ile güçlenmeyi sürdürüyor

Başrollerini Aras Aydın ile birlikte Leyla Feray ikilisinin paylaştığı söz konusu bu dizi, şu zamanlarda ise en fazla merak edilmekte olan yaz projelerinin ilk sırasında yer alıyor. Yapımcı koltuğunda Süreyya Yaşar Önal’ın yer aldığı, yönetmenliğini ise Cem Akyoldaş’ın yapmakta olduğu dizinin oyuncu kadrosu içerisinde de şu isimler mevcut durumda: Engin Alkan ile birlikte Dolunay Soysert, Bestemsu Özdemir, Tülay Günal, Ceyhun Mengiroğlu, Deniz Hamzaoğlu ve Irmak Örnek.

Dizinin oyuncu kadrosu içerisine en son fazlasıyla deneyimli bir isim daha katılmış oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşım içinde 61 yaşında bulunan oyuncu Sacide Taşaner’in İkimizin Sırrı adlı dizide rol alacak olduğunu açıklamış durumda.

Aynı zaman içinde genç oyunculardan Kaan Taşaner’in annesi olarak öne çıkan Sacide Taşaner, pek çok farklı dizide rol almasına karşın oğluyla beraber rol almış olduğu Fatmagül’ün Suçu Ne? adlı dizi sayesinde ismini çok geniş kitlelere duyurmuş idi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.