Kefaret final yapacak

Kefaret final yapacak

92

Kış döneminden kalmış olan ve ekranlarda izleyicilerle buluşmaya devam eden tek dizi şeklinde Fox TV ekranlarında Kefaret’i izlemekteyiz.

 

Kış döneminden kalmış olan ve ekranlarda izleyicilerle buluşmaya devam eden tek dizi şeklinde Fox TV ekranlarında Kefaret’i izlemekteyiz. Bayram haftası sebebiyle Perşembe akşamında izleyenlerle buluşmakta olan Kefaret adlı dizinin final bölümünü ise önümüzdeki hafta izlemiş olacaksınız.

Fox TV ekranları üzerinde çok başarılı bir iş çıkartmış olan Kefaret adlı dizinin şu zamana dek toplamda 34 bölümü ekranlara geldi. Geçmiş olduğumuz 3 aydan beri dizinin hayranları bitecek mi yoksa sürecek mi konusunda bir polemik yaşamaktaydı. Fox TV kanalının ikinci sezonu düşünmemekte olduğu da yaz ekranları döneminde Kefaret adlı dizinin devam etmesiyle beraber ortaya çıkmış oldu.

Dizinin planlanmış olduğu gibi 35 bölüm içerisinde izleyenlere veda edecek olduğu da ardımızda bırakmış olduğumuz hafta duyurulmuş oldu.. Eğer ki bayram haftasına denk gelmemiş olsaydı Kefaret adlı dizi final bölümüyle 22 Temmuz perşembe akşamında ekranlardaki yerini almış olacaktı. Fakat Kurban Bayramından dolayı söz konusu dizinin final bölümü de önümüzdeki haftaya bırakılmış oldu.

29 Temmuz Perşembe gününde Kefaret adlı dizinin final bölümü ekrana gelmiş olacak. 35 bölümden meydana gelen macera da bu şekilde tamamlanmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.