Sadakatsiz’den Fandom’a transfer

Sadakatsiz'den Fandom'a transfer

69

Ünlü oyunculardan biri olan Eren Vurdem, son olarak Sadakatsiz adlı Kanal D dizisi içerisinde hayranlarıyla bir araya gelmiş oldu.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Eren Vurdem, son olarak Sadakatsiz adlı Kanal D dizisi içerisinde hayranlarıyla bir araya gelmiş oldu. Mert Gelik adlı karaktere can vermiş olan Eren Vurdem, çok başarılı bir sezonu da ardında bırakmış oldu. Sadakatsiz adlı diziye veda etmiş olan oyuncu, hikayenin orjinali içerisinde de gerçekleştiği gibi diziden ayrıldığını duyurmuş idi.

Karakterin amacına ulaşmış olduğu konusunda değerlendirme de yapmış olan oyuncu, kendisine destek veren bütün hayranları ile birlikte ekip arkadaşlarına da teşekkürlerini iletip, projeden ayrılmış oldu. Sadakatsiz adlı dizi defterini kapatmış olan Eren Vurdem’in yeni dizisi ise ortaya çıkmış durumda.

Dijital içerik platformlarından biri olarak öne çıkan beIN CONNECT’e özel olarak hazırlanmaya başlanan Fandom adına sahip dizinin kadrosuna katılmış olan oyuncu, rol arkadaşlarıyla da bir araya gelmiş oldu. Çok etkileyen bir oyuncu kadrosunun buluşmuş olduğu dizi yakın bir zamanda izleyicilerle buluşmuş olacak. Şahin Irmak ile birlikte Tuğçe Altuğ’la beraber başrolde yer almış olan Eren Vurdem, çok daha değişik bir karakterle hayranlarının karşısına çıkmış olacak.

Tayfun Güneyer’in yazarak yönetecek olduğu ‘Fandom’ adlı dizi, televizyon dizilerinin fanatik hale gelen hayranlarının sosyal medya üzerinde ‘fandom’ isminin altında örgütlenerek, dizileri yazmakta olan senaristlere karşı vermiş oldukları çok büyük mücadeleyi de anlatmış oluyor. Fandom adlı dizi aynı esnada TV ile birlikte dizi sektörünü de kara mizah türünde eleştirel bir yaklaşım göstererek ele alabilecek bir dizi şeklinde karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.