Kuzey Yıldızı adlı dizinin ardından teklifler yapmaya başladı

Kuzey Yıldızı adlı dizinin ardından teklifler yapmaya başladı

53

Hande Soral’la evli durumda bulunan oyuncu İsmail Demirci, uzun bir zaman sessizliğin ardından Kuzey Yıldızı adına sahip Show TV kanalının dizisiyle ekrana geri dönüş yapmıştı.

 

Hande Soral’la evli durumda bulunan oyuncu İsmail Demirci, uzun bir zaman sessizliğin ardından Kuzey Yıldızı adına sahip Show TV kanalının dizisiyle ekrana geri dönüş yapmıştı. Oyuncu, tam olarak iki sezon devam eden dizide Aslıhan Güner’le de fazlasıyla iyi bir partnerlik süreci geçirmiş oldu. Ordu ilinde gerçekleştirilen çekimlerden dolayı uzun bir zaman boyunca eşinden ayrı kalmış olan Demirci, ekrana da fazlasıyla başarılı bir dönüş gerçekleştirip kariyerinde çok önemli adımlar atmış oldu.

Kuzey Yıldızı adlı dizinin en fazla da İsmail Demirci’nin tekrardan gündeme gelmiş olması ve aynı zamanda büyük popülerlik kazanıp, hayran kitlesini arttırmış olmasını sağladığını söylemek hiç bir şekilde yanlış olmaz. Demirci’ye yeni sezon için pek çok değişik yapımdan teklif gelmiş olduğu da kulislere yansımakta.

İsmail Demirci’yle ilgili olarak önünde yer alan en önemli tekliflerden bir tanesi de ortaya çıkmış durumda. Demirci, Fox TV kanalının yeni dizisi Yalancı ve Mumları adlı diziyle alakalı görüşme halinde. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgisine bakılırsa İsmail Demirci’ye Medyapım şirketi aracılığıyla bir teklif götürülmüş durumda ve yanıt beklenmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.