Baş Belası adlı dizide herkesin dikkatini çeken ayrıntı

Baş Belası adlı dizide herkesin dikkatini çeken ayrıntı

61

ATV kanalında izleyenlerle buluşmaya devam eden Baş Belası adlı dizi bu yazın en renkli işlerinden bir tanesi.

 

ATV kanalında izleyenlerle buluşmaya devam eden Baş Belası adlı dizi bu yazın en renkli işlerinden bir tanesi. Özcan Deniz’le başrollerini paylaşmış olduğu son dizisi Seni Çok Bekledim adlı dizi tutmayarak sona ermesinin sonrasında Baş Belası adlı dizide rol almış olan İrem Helvacıoğlu oyunculuğundan dolayı dikkatleri çekmekte. Fakat Helvacıoğlu’yla alakalı çok fazla dikkatleri çekmiş olan bir ayrıntı daha mevcut.

İrem Helvacıoğlu’yla Seçkin Özdemir ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu dizide, İpek ile birlikte Şahin ikilisini diziye hayran olanlar çok beğenmiş durumda. Polisiye komedi hikayesi ile beraber öteki yaz dizilerinden ayrılmakta olan Baş Belası, aslında çok sevilmiş olsa da reytinglerden fazla iyi sonuç almayı başaramıyor.

İrem Helvacıoğlu’nun Baş Belası adlı dizide dikkat çekici taraflarından bir tanesi de şıklığı. Helvacıoğlu’nun her bölüm içerisinde giymiş olduğu birbirinden şık kıyafetler izleyen herkesin de dikkatini çekerek, övgüsünü almış oluyor. Birbirinden şık durumda bulunan kıyafetleri İrem Helvacıoğlu ise bütün güzelliğiyle çok iyi bir şekilde taşıyor.

Bu esnada Baş Belası adlı dizisinde gün değişikliği de oldu. Daha öncesinde pazar akşamında yayınlanmakta olan dizi bundan böyle cuma akşamlarında ekrana gelmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.