Yasak Elma’ya çok önemli bir transfer

Yasak Elma'ya çok önemli bir transfer

59

En son Fox TV kanalının herkes tarafından sevilen dizilerinden Mucize Doktor’da Tanju Hoca karakteriyle karşımıza çıkmış olan Murat Aygen, dizinin çok kısa bir zaman öncesinde sona ermiş olmasıyla beraber tatile girmişti.

 

En son Fox TV kanalının herkes tarafından sevilen dizilerinden Mucize Doktor’da Tanju Hoca karakteriyle karşımıza çıkmış olan Murat Aygen, dizinin çok kısa bir zaman öncesinde sona ermiş olmasıyla beraber tatile girmişti. Bir müddet boyunca sesi soluğu çıkmamış olan oyuncunun yeni adresi de kesinleşti

Murat Aygen hayranları ile arasını çok fazla açmadı ve kendisine gelmiş olan teklifi kabul etmiş durumda. Usta durumda bulunan oyuncuyu gelecek sezon Yasak Elma adlı dizide izlemiş olacağız. Dördüncü sezonunu da bomba gibi kapatmış olan ve yeni sezonuna tam gaz hazırlanmaya devam eden Yasak Elma adlı dizide çok büyük değişiklikler gerçekleşecek. Dördüncü sezonun ucu aslında fazlasıyla açık olan bir sahneyle sonlandırılmış olması izleyen herkesi büyük bir merakta bırakmış idi.

Sonrasında ise sezonun sona ermiş olmasıyla beraber diziden Şafak Pekdemir’in yanı sıra Gülenay Kalkan ile birlikte Barış Kılıç ve bir de Erdal Özyağcılar ayrılmış idi. Ayrılıklar ile beraber diziye yeni katılan oyuncular da oldu. Son olarak Baraj adlı dizide izlemiş olduğumuz Biran Damla Yılmaz’ın birkaç günlük zaman öncesinde Yasak Elma adlı dizinin kadrosuna katıldığı açıklanmıştı

Yılmaz’ın hemen sonrasında Yasak Elma adlı dizinin oyuncu kadrosuna katılmış olduğu duyurusu yapılan isim de Murat Aygen olmuş durumda. En son Mucize Doktor adlı dizide Tanju Hoca adlı karakterle izlemiş olduğumuz Aygen fazlasıyla deneyimli ve de kabiliyetli bir oyuncu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.