Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide büyük değişim

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizide büyük değişim

120

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin dördüncü sezonu içerisinde çok güçlü rakipleriyle mücadele edebileceği yenilikler de arka arkaya gelmiş olacak.

 

Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin dördüncü sezonu içerisinde çok güçlü rakipleriyle mücadele edebileceği yenilikler de arka arkaya gelmiş olacak. Dizinin ekibi içerisine yeni isimler ilave edilirken, söz konusu bu yeni karakterlerin hikayenin yönünü de belirlemesi konusundaki beklenti oldukça yüksek.

İşte bunun kapsamında en önemli detaylardan bir tanesi de İbrahim Çelikkol üstünde gelişmekte. Hakan Gümüşoğlu adlı karakterle izleyenlerin karşısına çıkacağı açıklanan oyuncu, son olarak ekranda Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizinin Mehdi karakterinde yer almıştı. Yaz döneminde Netflix’te yayınlanmış olan Kuş Uçuşu adlı dizinin de setinde yer almış olan İbrahim Çelikkol, öte yandan Muğla ilindeki orman yangınlarının esnasında itfaiye hortumuyla yangına müdahale etmekte olduğu görüntülerle beraber de kalpleri bir defa daha kazanmış oldu.

Kariyerindeki en iyi dönemini yaşamakta bulunan İbrahim Çelikkol, Bir Zamanlar Çukurova adlı dizinin dördüncü sezonunu yönlendirebilecek bir karakterle hikaye içerisinde fazlasıyla güçlü bir biçimde yer almış olacak.

Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın edinmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa Hakan Gümüşoğlu adlı karakter bir lojistik şirketinin sahibi. Dizinin sahnelerinden bazılarının Beyrut’ta çekilecek olduğu da böylelikle ortaya çıkmış oldu. Hakan Gümüşoğlu adlı karakter Çukurova’ya tam olarak nasıl bir giriş yapmış olacak merak içinde bekleniyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.