Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin hayranları üzülecek!

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin hayranları üzülecek!

29

TRT1 ekranları üzerinde izleyenlerle buluşmayı sürdüren Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin ikinci sezonu merak içinde beklenmekte.

 

TRT1 ekranları üzerinde izleyenlerle buluşmayı sürdüren Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin ikinci sezonu merak içinde beklenmekte. Birinci sezon fazlasıyla başarılı bir şekilde geçti. Ağustos ayının son günlerinde ekibin bir araya gelecek olması ve de çekimlerin Kuzey Kıbrıs’ta sürmesi konusunda planlamalar yapılıyordu

Fakat Kıbrıs şu zamanlarda fazlasıyla sıcak bir halde ve böyle olması da ekipleri çok fazla endişelendirmekte. Aslında Ayvalık ilçesinde çekimlerin gerçekleştirilmesi gündeme gelmişti ancak bu karardan da hızlıca vazgeçilmiş oldu.. 27 Ağustos tarihi içerisinde dizinin ekibi bir araya gelmiş olacak ve ikinci sezonla alakalı çekimleri de başlamış olacaktı. Fakat bu karar da değiştirilmiş oldu.

Bir Zamanlar Kıbrıs adlı dizinin ekibi yüksek bir şekilde seyreden sıcaklardan dolayı planlanmış olandan daha geç buluşmuş olacak. Çekimler daha geç başlayacağından dolayı da ikinci sezonun ekranlarda yer almaya başlaması gecikmiş olacak. Şu zamanlarda sadece bir haftalık bir gecikme şeklinde gözüküyor olsa da sıcakların aynı seviyelerde sürmesi halinde bu arada uzama olabilir.

Dizinin kadrosu içerisinde de bir takım ayrılıklar yaşanacak olduğu iddia edilmiş idi. Fakat gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın elde etmiş olduğu kulis bilgilerine bakılırsa bir ayrılık olmayacak. Ekip aynı şekilde yoluna devam ediyor olacak. Dizinin ikinci sezonu içerisinde gerçekleşen en önemli değişiklikse bundan böyle 60 dakikadan oluşan bölümler değil 120 dakikadan oluşan bölümler gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.