Camdaki Kız’da sorun hala çözülmüş değil

Camdaki Kız'da sorun hala çözülmüş değil

56

Kanal D ekranları üzerinde ilk sezonu bir hayli başarılı geçmiş olan Camdaki Kız ekibi tekrardan bir araya gelecek.

 

Kanal D ekranları üzerinde ilk sezonu bir hayli başarılı geçmiş olan Camdaki Kız ekibi tekrardan bir araya gelecek. Bu hafta içerisinde dizide görevli olan ekibin buluşması ve ikinci sezonla ilgili olarak çalışmaların da başlaması konusunda beklentiler var. Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin ekibine yeni katılım sağlayacak isimler de merak içinde beklenmekte.

Diziye katılacağı açıklanan üç tane yeni karakterin bilgisi kulislere yansımış durumda. Bunlardan bir tanesi de Hayri. Zaten sezon finali olduğunda bu detay açıklanmıştı ancak Hayri adlı karaktere kimin can vereceği hala netleşmiş değil. Hayri adlı karakterin hikayeye girmesi fazlasıyla önemli değişimlerde yaratacak. Nalan’ın yaşamını Hayri değiştirmiş olacak ve hikaye çok daha değişik bir yöne doğru savrulmuş olacak.

Hayri adlı karakterle ilgili Cihangir Ceyhan’a teklif gitmiş durumda, oyuncuyla prensip aşamasına anlaşma sağlandı ancak sözleşmenin halen imzalanmamış durumda bulunması da bir rahatsızlık konusu olmuş durumda. Cihangir Ceyhan’ın eski ile birlikte yeni menajerleri arasında meydana gelen anlaşmazlıktan dolayı imza atılamamış olduğu bilgisi mevcut.

Diziye öte yandan bir erkek ile birlikte bir tane kadın karakter daha katılmış olacak. Devrim Yakut’un can vermiş olduğu Gülcihan karakterinin ablası karakterinde kimin yer alacak olduğu ise halen kesinleşmiş değil. Genç erkek karakteriyle ilgili olarakta çok yakışıklı bir isim arayışı devam ediyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.