Show TV yeni sezonda bu iki diziyle zirveye çıkacak!

Show TV yeni sezonda bu iki diziyle zirveye çıkacak!

56

Show TV ekranları üzerinde izleyenlerle yeni sezonda buluşmak için hazırlanan yeni dizilerin hazırlıkları da sürüyor.

 

Show TV ekranları üzerinde izleyenlerle yeni sezonda buluşmak için hazırlanan yeni dizilerin hazırlıkları da sürüyor. Bu söz konusu yapımlardan bir tanesi Murat Yıldırım’ın yanı sıra Ahmet Mümtaz Taylan ile birlikte Melisa Şenolsun ve Fırat Tanış gibi çok önemli isimlerin başrollerini paylaştığı Aziz adlı dizi şeklinde öne çıkmakta.

Elinde tabiri caiz ise hiçbir tane dizisi kalmamış olan ve bütün yapımları için de final yaptırmış haldeki Show TV kanalının yeni dönem içerisinde dizi hayranlarını ekranına çekme amacıyla ciddi anlamda fazlasıyla etkileyici yapımlara da ihtiyacı mevcut. Murat Yıldırım hayranı olanları ekrana taşımaya hazırlanan Aziz adlı dizi de bunun kapsamında çok önemli bir çıkış yapmış olacak. Bir başka dizisi de Yalancı adlı dizi.

Burçin Terzioğlu’nun yanı sıra Hazal Türesan ile birlikte Salih Bademci, Şahin Irmak ve Cemal Toktaş’ın yer almış olduğu Yalancı adlı dizinin çekimlerine ardımızda bırakmış olduğumuz gün başlanmış durumda. Ekip çok yoğun bir tempoda çalışmaya devam ediyor ve ortaya fazlasıyla da iddialı bir dizi çıkmış olacak. Yalancı adlı dizi, İngiliz yapımı olarak öne çıkan The Liar adlı yapımın uyarlaması şeklinde karşımıza gelecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.