Erşan Kuneri ile ilgili ilk tüyo Nilperi Şahinkaya’dan geldi

Erşan Kuneri ile ilgili ilk tüyo Nilperi Şahinkaya'dan geldi

114

Ünlü oyunculardan biri olan Nilperi Şahinkaya, son olarak Yasak Elma adlı dizide başroldeydi.

 

Ünlü oyunculardan biri olan Nilperi Şahinkaya, son olarak Yasak Elma adlı dizide başroldeydi. Cansu adlı karaktere canveren ünlü oyuncu Mayıs ayı içerisinde de projeye veda etmiş idi. Bunun ardından bir müddet dinlenme fırsatı bulmuş olan Nilperi Şahinkaya, Aynen Aynen adlı dizinin 6. sezon çekimleri içerisinde de yer almış idi.

Ünlü durumda bulunan oyuncu, şu zamanlarda da Netflix platformuna hazırlanmakta olan Erşan Kuneri adına sahip dizinin çekimlerinde yer almakta. Cem Yılmaz imzasını taşımakta bulunan dizinin çekimlerinin Eylül ayında sona ereceği açıklamasında bulunan Nilperi Şahinkaya, ‘Çok harika, okul gibi her gün ordayız’ ifadeleriyle konuştu.

Çekimlerden fazlasıyla memnun bir durumda bulunduğunu da anlatmış olan oyuncu, yoğun bir tempoda çalışmakta olduğunu belirtti. Nilperi Şahinkaya, dizi içerisindeki rolünü açıklama konusunda isteksizken her bölümden azar azar çekip ilerlemekte olduklarını belirtti.

Diziyle alakalı çok ufak bir tüyo vermiş olan Nilperi Şahinkaya, ‘Pek çok farklı dönemden sahneler mevcut. Fazlasıyla güzel, sanat ile birlikte kostüm her şey tamamen mis gibi. Ondan dolayı da fazlasıyla memnunuz’ şeklindeki ifadeye yer verdi. Oyuncunun değişik senelere ait değişik sahnelerle beraber kostümlerin dizide yer alacak olduğunu belirtmesi çok önemli bir ön bilgi olmuş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.