Yalancı adlı diziyle alakalı heyecan dorukta

Yalancı adlı diziyle alakalı heyecan dorukta

61

Yeni sezon içerisinde Show TV ekranları üzerinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanmış olan Yalancı adlı dizide heyecan artış gösteriyor.

 

Yeni sezon içerisinde Show TV ekranları üzerinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanmış olan Yalancı adlı dizide heyecan artış gösteriyor. Ardımızda bırakmış olduğumuz hafta bir araya gelmiş olan ekip sette ilk buluşmasını gerçekleştirerek çekimlere başlamış oldu. Merak içinde beklenmekte olan Yalancı adlı diziden heyecanlandıran bir haber daha gelmiş durumda.

Yalancı adlı dizinin oyuncuları okuma provalarının bitirilmesinin sonrasında set üzerinde çalışmalara başlamış oldu, set içerisinden ilk fotoğraflar da paylaşılmış oldu.

Başrolleri içerisinde Burçin Terzioğlu’nun yanı sıra Hazal Türesan ile birlikte Salih Bademci, Şahin Irmak ve Cemal Toktaş’ın yer almış olduğu Yalancı adlı dizinin ekibi ilk sahnelerin çekimlerini gerçekleştirmiş oldu.

Diziyle alakalı yeni ve güzel bir haber daha gelmiş durumda. Bu habere bakılırsa Yalancı adlı dizinin ilk fragmanı Pazartesi akşamında Show TV ekranlarında yayınlanmış olacak. Böylelikle de diziyi merak içinde beklemekte olanların da heyecanı bir nebze olsun giderilmiş durumda bulunacak.

Eylül ayı içerisinde izleyiciyle buluşma konusunda hazırlıkla yapan dizi, BAFTA ödüllerine aday gösterilmiş olan İngiliz dizilerinden Liar’ın Türkiye uyarlaması olarak karşımıza gelecek. Yönetmen koltuğunda Hülya Gezer’in yer aldığı dizinin senaryosu da Yazıhane ekibi tarafından kaleme alınacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.