Arka Sokaklar adlı dizide büyük bir değişim

Arka Sokaklar adlı dizide büyük bir değişim

37

Arka Sokaklar adlı dizide alınmış olan büyük karar değişim yönünde olmuş durumda.

 

Arka Sokaklar adlı dizide alınmış olan büyük karar değişim yönünde olmuş durumda. Diziden ayrıldığını açıklayan isimler çoğalınca yeni karakterlerle beraber büyük bir değişim fırsatı da ortaya çıkmış oldu.

Kanal D ekranı üzerinde tam tamına 15 sezondan bu yana devam etmekte olan Arka Sokaklar adlı dizi, fazlasıyla başarılı performanslar sergilemiş oldu. Yüzlerce sayıdaki oyuncunun bu dönem içerisinde dizide yer almış olduğunu da anımsatmak gerekli.. Diziyle alakalı 16. sezonun öncesinde de pek çok gelişme yaşanmış oldu.

Yeni dönemle ilgili olarak sete çıkmaya hazırlanmakta olan ekip yenilenecek. Alınmış olan bu kararın etkileri de yavaş yavaş gözükmeye başlamış durumda. Yüsra Geyik’in yanı sıra Alp Korkmaz ile birlikte Onur Bay ve Merve Oflaz gibi 4 tane önemli karakterin hikayeye veda etmiş olduğu gerçeği de açıkça ortada.

Ana kadro içerisinde herhangi bir değişiklik yaşanmayacak olsa dahi yan rollerde yer alan bu ayrılıklar dizinin yeni sezonuyla alakalı yeni karakterleri de mecburi kılmış oldu.. İlk yapılmış olan ve en doğru adımlardan bir tanesi ise Metin karakterine can veren Furkan Göksel’in geri dönüşle alakalı kararı olmuş durumda. Hüsnü Çoban adlı karakterin önemsizleşmesini engellemekte olan bir adım atıldığı da açıkça ortada. Özgür Ozan’ın can vermiş olduğu Hüsnü Çoban, bundan böyle bir dede olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.