Duayen oyuncu 5 senelik aranın ardından ekranlara dönecek

Duayen oyuncu 5 senelik aranın ardından ekranlara dönecek

91

Türk dizi tarihi içerisinde yer etmeyi başaran, 2003 senesinde yönetmiş olduğu Kurtlar Vadisi adlı diziyle ülkemizin en önemli yönetmenlerinden bir tanesine dönüşmüş olan Osman Sınav yeni bir dizinin hazırlığını yapıyor.

 

Türk dizi tarihi içerisinde yer etmeyi başaran, 2003 senesinde yönetmiş olduğu Kurtlar Vadisi adlı diziyle ülkemizin en önemli yönetmenlerinden bir tanesine dönüşmüş olan Osman Sınav yeni bir dizinin hazırlığını yapıyor. Yönetmenin fazlasıyla yakın bir zaman içinde hayata geçirecek olduğu yalnız kurt adlı dizi, beş seneden beri ekranlardan uzakta bulunan duayen bir oyuncuyu ise tekrardan hayranlarıya buluşturmuş olacak.

Dizinin oyuncu kadrosuyla ilgili olarak şu zamana dek iki tane isimle anlaşma yapıldı. Bu söz konusu isimlerden bir tanesi Cihan Ünal. Usta durumda olan oyuncu 1980 senesinde IV. Murad adlı dizinin başrolünde yer almış idi. Ünal bu dizi içerisinde can vermiş olduğu IV. Murat adlı karakterle de hafızalarda yer etmeyi başarmıştı.

Ağırlıklı bir şekilde sinema ile birlikte tiyatro oyunlarında rol almış olan usta oyuncu bugüne dek Kadın İsterse adlı dizi ile birlikte Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizinin oyuncu kadrosu içerisinde de yer almıştı. Cihan Ünal son olarak ise 2017 senesinde Söz adlı dizide Büyük Bey isimli karaktere can vermişti. Duayen durumda bulunan oyuncu ortalama beş senelik zamanın ardından Yalnız Kurt adlı diziyle tekrardan ekranlara dönüş yapacak.

Diğer taraftan Yalnız Kurt adlı diziyle alakalı anlaşma yapılan farklı bir oyuncu da Hasan Denizyaran olarak öne çıkıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.