Yargı adlı dizinin afişi rakiplerinin tamamını ardında bırakmış durumda

Yargı adlı dizinin afişi rakiplerinin tamamını ardında bırakmış durumda

29

Pınar Deniz ile birlikte Kaan Urgancıoğlu’nu Aşk 101 adlı kanaldaki başarılı partnerliklerinin hemen sonrasında tekrardan bir araya getirmiş olan Yargı adlı dizi daha şimdiden çok büyük bir merak uyandırmayı başlamış halde.

 

Pınar Deniz ile birlikte Kaan Urgancıoğlu’nu Aşk 101 adlı kanaldaki başarılı partnerliklerinin hemen sonrasında tekrardan bir araya getirmiş olan Yargı adlı dizi daha şimdiden çok büyük bir merak uyandırmayı başlamış halde. Fazlasıyla güçlü bir senaristin yanı sıra hikayeye sahip durumda bulunan Yargı adlı dizinin afişi de, çarpıcı tasarımı sayesinde rakiplerinin önüne geçmiş oldu.

Ay Yapım şirketi tarafından Kanal D için çekilmiş olan Yargı adlı dizi çok yakın zamanda izleyiciyle buluşmuş olacak. Yeni gelecek olan dizinin yayın tarihi daha halen kesin değil. Fakat afişi, geçmiş olduğumuz günlerde dizinin sosyal medya hesapları üzerinde paylaşılmış oldu. Kırmızı renk ile birlikte siyah rengin hakim durumda bulunduğu afiş, çarpıcı tasarımı ile herkesten tam bir not almış oldu. Afişin bu tasarımını fazlasıyla kaliteli bulmuş olduğunu ifade eden izleyiciler heyecanlarını gizlemekte zorlandılar.

Yargı adlı dizinin senaryosu bir oya gibi iki senede fazlasıyla detaylı bir biçimde işlenen hikayeye sahip. Dizinin senaristi olarak öne çıkan Sema Ergenekon, orijinal durumda bulunan hikayeyi ortaya çıkartabilme amacıyla iki yıllık bir zamanını adliyeler içerisinde geçirmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.