Yasal Elma adlı dizide fazlasıyla önemli bir değişiklik

Yasal Elma adlı dizide fazlasıyla önemli bir değişiklik

11

Fox TV ekranı üzerinde izleyicileriyle buluşma hazırlıkları yapan Yasak Elma adlı dizi, başarılı bir şekilde dört sezonu ardında bırakmış oldu..

 

Fox TV ekranı üzerinde izleyicileriyle buluşma hazırlıkları yapan Yasak Elma adlı dizi, başarılı bir şekilde dört sezonu ardında bırakmış oldu.. Dizinin başrolleri içerisinde Eda Ece ile birlikte Şevval Sam yer almakta.. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezonun sonrasında Nesrin Cavadzade’nin ayrılma kararı almasının sonrasında yeni isimler de kadroya dahil oldu.

Dizi içerisinden öte yandan; Erdal Özyağcılar’ın yanı sıra Gülenay Kalkan ile birlikte Barış Kılıç ve Şafak Pekdemir de ayrılmış oldu.. Fakat yeni sezon içerisinde önemli değişiklikler de izleyenleri beklemekte. Biran Damla Yılmaz’ın yanı sıra Ece Dizdar ile birlikte Murat Aygen ve Yasmin Erbil yeni sezondaki en yeni karakterlere can vermiş olacak

111. bölümüyle beraber 13 Eylül Pazartesi akşamında tekrardan izleyenlerin karşısına çıkmış olan olan dizinin reji grubu üzerinde de önemli bir değişim vardı. İlk üç sezonluk zaman boyunca diziyi Neslihan Yeşilyurt yönetmişti. Hemen sonrasında ise dördüncü sezonda Murat Öztürk yer aldı. Fakat Murat Öztürk yaz dönemi içerisinde Aşk Mantık İntikam adlı diziye başladı ve bu yapım içerisinde de fazlasıyla iyi sonuçlar elde etmiş oldu.

Medyapım şirketi ise, Murat Öztürk’ü romantik komedi tarzındaki diziden ayırmayı talep etmedi ve sonrasında yönetmen koltuğuna çok daha farklı bir ismin oturması kararı verildi. Ardımızda bırakmış olduğumuz sezon Baraj adlı diziyi yönetmiş olan Ece Erdek Koçoğlu, Yasak Elma adlı dizinin beşinci sezonu içerisinde yönetmen koltuğunda yer aldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.