Ada Masalı adlı dizide büyük bir gözdağı

Ada Masalı adlı dizide büyük bir gözdağı

108

Yapımı içerisinde Ay Yapım imzasını taşımakta olan, renkli karakterlerinin yanı sıra eğlenceli hikayesinden dolayı büyük bir ilgiyle izlenmekte olan ‘Ada Masalı’nın 15. bölümü bir hayli ilginçti.

 

Yapımı içerisinde Ay Yapım imzasını taşımakta olan, renkli karakterlerinin yanı sıra eğlenceli hikayesinden dolayı büyük bir ilgiyle izlenmekte olan ‘Ada Masalı’nın 15. bölümü bir hayli ilginçti. Kendisine gelmiş olan iş teklifi içerisinde Poyraz’ın parmağı olduğunu öğrenmiş olan Haziran (Ayça Ayşin Turan), Tokyo’ya gitme konusundan vazgeçti ve adada kalma kararı alarak Poyraz’a (Alp Navruz) çok daha farklı bir Haziran’la karşı karşıya kalacak olduğunun gözdağını da vermiş oldu.

‘Ada Masalı’nın son bölümü içerisinde seyirci, ayrılma kararı almış olan Haziran ile birlikte Poyraz’ın birbirlerinden uzak durmaya gayret etmiş oldukları çok zorlu bir sürece tanıklık etmiş oldu. Poyraz’ın Haziran’dan tamamen habersiz bir şekilde yapmış olduğu hamle de izleyen herkesi çok şaşırttı. Kendisine yapılan iş teklifini Poyraz’ın ayarlamış olduğunu öğrenmesinin ardından Haziran, son anda ada içerisinden gitme kararından vazgeçti. Böyle olması da akıllara ‘Haziran’la Poyraz, ilişkileri için bir şans daha mı verecek?’ şeklindeki soruyu getirmiş olsa da final sahnesine bakıldığında genç kadın, Poyraz’a artık çok daha değişik bir Haziran görecek olduğunu ifade etti. Batu (Erdem Kaynarca) ile birlikte İdil’in (Beril Pozam) yakınlaşmaları da geçmiş olduğumuz bölümün en dikkat çekici anlarından bir tanesi oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.