Kalp Yarası adlı diziyle alakalı çok daha yeni bir karar!

Kalp Yarası adlı diziyle alakalı çok daha yeni bir karar!

71

ATV ekranları üzerinde Pazartesi günlerinde izleyicilerle buluşmayı sürdüren Kalp Yarası adına sahip dizinin hikayesinin yanı sıra oyuncu kadrosu ile birlikte reytingleri de fazlasıyla iyi bir noktaya ulaşmış durumda..

 

ATV ekranları üzerinde Pazartesi günlerinde izleyicilerle buluşmayı sürdüren Kalp Yarası adına sahip dizinin hikayesinin yanı sıra oyuncu kadrosu ile birlikte reytingleri de fazlasıyla iyi bir noktaya ulaşmış durumda.. Dizi yaz dönemi içerisinde çok büyük bir güç toplamış oldu ve Eylül ayıyla beraber de izleyici sayısını biraz daha arttırıp yoluna devam etmekte.

Gökhan Alkan ile birlikte Yağmur Tanrısevsin ikilisinin başrollerini paylaşmakta olduğu dizinin ekibine yeni bir tane ismin daha katılmış olduğu ortaya çıkmış durumda. Dizinin mevcut durumdaki hikayesini geliştirme amacıyla alınmış olan bu yeni oyuncu kararı ise çok fazla dikkat çekmiş oldu. Gazetecilerden Birsen Altuntaş’ın yapmış olduğu özel bir haberine bakılırsa 1985 doğumlu ünlü oyunculardan Zeynep Köse bundan böyle Kalp Yarası adlı dizinin ekibinde yerini almış olacak.

Antakya içerisinde çekimleri devam etmekte olan diziye katıldığı açıklanan Zeynep Köse, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olarak bilinmektedir. Oyuncu, tiyatro sahneleri içerisinde yer almasının yanında farklı sinema filmleriyle beraber dizilerde de yer aldı.

Hemşire Saadet adlı karakterle dizide yerini alacağı açıklanan Zeynep Köse’nin tam olarak 5 bölüm boyunca hikayede yer alacağı da ifade ediliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.