Kırmızı Oda’dan ayrılarak Star TV’nin dizisine transfer oldu

Kırmızı Oda'dan ayrılarak Star TV'nin dizisine transfer oldu

130

2012 senesinden beri setlerde görmeye devam ettiğimiz isimlerden bir tanesi de Meriç Aral..

 

2012 senesinden beri setlerde görmeye devam ettiğimiz isimlerden bir tanesi de Meriç Aral.. Medcezir adlı dizide Hale isimli karakterle beraber çok büyük bir çıkış gerçekleştiren oyuncu, bunun ardından da dikkatleri çekmeyi başaran projelerde yer almış oldu. Özellikle Söz adlı dizideki Eylem karakteriyle beraber akıllara yazılmayı başaran oyuncu, ardımızda bırakmış olduğumuz sezonda da Kırmızı Oda adlı dizide Ayşe karakterine can vermişti.

Son zamanların dikkatlerini çekmekte olan ve yeteneğinden dolayı da ilgi görmüş olan isimlerinden olan Meriç Aral, ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Netflix için çekilmiş olan Yakamoz adlı 8 bölümden oluşan dijital dizide de yer almış oldu. Oyuncu yeni sezon içerisinde de yeni projesiyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanmakta.

Star TV ekranlarına özel olarak hazırlanmakta olan yeni dram dizisi içerisinde Meriç Aral’ın da yer almış olduğu ortaya çıkmış durumda. Genç durumdaki oyuncu hem yetenekleri hem ise güzelliğiyle beraber hayranları tarafından son zamanlarda da sosyal medya üzerinde çok sık bir şekilde gündeme gelmekte.

Meriç Aral yeni sezon içerisinde NGM Medya’nın hazırlamış olduğu Kaderimin Oyunu adına sahip yapım için anlaşma gerçekleştirmiş durumda. Akın Akınözü ile birlikte Öykü Karayel ve de Sarp Apak ise dizinin başrolleri şeklinde duyurulmuş oldu. Öte yandan Kaan Çakır ile birlikte Esra Dermancıoğlu’nun da projeyle alakalı olarak anlaşma gerçekleştiren öteki isimler olduğu ortaya çıkmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.